Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Sevgili Flatcast Radyo

" W£L!K£ "

BurDa LAf ÇoK
Sayfa Yöneticisi
Sevgili Flatcas Yaklaşık 10 yıl olmuştur Flatcastla tanışal, bu güne kadar birçok sürümünüz güncellemeleriniz oldu.
Hepsi bir öncekinde daha kullanışlı ve kaliteli emeğiniz adına teşekürlerimi sunarım..
Ama şunu da belirtmek isterim ki tam kapasitede isteklerimiz hala karşılanmamakta..:confused:
Uzun zamandır telefondan artık flatcas radyolara girilecek diye haberler aldık ama ortada bir sonuç yok..:mad:
Eh bu arada yapmışken birde guestler içeri girmeden kimler var radyoda görmese ne güzel olurdu..:rolleyes:
Ya düşünüyorum da her yerde dürtme var olsa olsa flatcast radyolarında da olsa ses efekleri meselaaaaa:p (uyuyanlar için )..
Ya gelin bu işi yapmışken tam yapalım SAPIKLAR içinde bi sopa yapalım:DD Bir çözüm bulunmalı....:eek:
Gereğinin yapılmasını arz ederim

Saygı Ve Sevgilerimle
" W£L!K£ "

...C!GDEM...

Paylaşımcı Üye
nette birinden bişey istemiştim aldığım cevabi ben sana diyim ... otur kendin yap ... :DD

" W£L!K£ "

BurDa LAf ÇoK
Sayfa Yöneticisi
ha ha ha ha ha ha aaaa..benden ya para istendi yada arastir yap denildi:dd

...C!GDEM...

Paylaşımcı Üye
paramıııııııııııı melike biliyonmu aslında ben yaparım ama ücreti konusalim olurmu yada 37 numara ayyakkabi kutusunu doldursanda yeterli :D

" W£L!K£ "

BurDa LAf ÇoK
Sayfa Yöneticisi
HA HA HAAA BENDE ARTIK AYAKKABI NUMARAMI SORANA 42 DIYORUM BELKI BIRI AYAKKABI KUTUSU BIRAKIR KAPIMA..YAA BANA VERSELER ÇOK GUZEL HAKLARDIM O KUTULARI BAVULLARI..:dD

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
hahahah canom bukadarını yaparlarsa birde işlemcisi yüksek leptap hediye etsinler bunudaa ilet lütfen:))