Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

SBS 2013 soru ve cevapları

Administrator

★XENFORO★
Sayfa Yöneticisi
İlköğretim 8. sınıf öğrencileri için düzenlenen ve son kez gerçekleştirilen Seviye Belirleme Sınavı SBS sona erdi.

2013 SBS, 839'ü yurt içi ve 10'u yurt dışında olmak üzere toplam 849 sınav merkezinde 60 bin sınav salonunda 180 bin sınav görevlisiyle gerçekleştirildi. Sınava giren 1 milyon 127 bin 211 öğrenciye 100 soru için 120 dakika süre tanındı. 2 bin 284 engelli öğrencinin de katıldığı sınavda, bu öğrencilere engel durumlarına göre 30 dakikalık ek süre verildi. Öğrenciler ve veliler, saat 13.00'ten itibaren okullardan sınav kitapçıklarını alabilecek, ayrıca "Milli Eğitim Bakanlığı" adresinden de sorularla cevap anahtarı na ulaşılabilecek.

Sınav dan sonra cevap kağıtlarının değerlendirmesi yapılırken aynı salonda sınava giren ve aynı tür soru kitapçığını kullanan öğrenciler arasında kopya taraması yapılacak. İnceleme sonucunda kopya tespit edilen öğrencilerin ilgili testleri iptal edilecek.

Yerleştirme sonuçları 12 Temmuz'da ilan edilecek. Öğrencilere sınav sonuç belgesi posta yoluyla gönderilmeyecek. Sonuçlar "Milli Eğitim Bakanlığı" adresinden ilan edilecek.

[h=2]SBS 2013 SORU KİTAPÇIKLARI[/h]
[h=3]8. Sınıf A Kitapçığı [/h] [h=3]8. Sınıf B Kitapçığı[/h] [h=3]8. Sınıf Görme Engelliler[/h]