Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Merhaba arkadaşlar

Sweetman

New member
Eylül 29 da doğum günü var çok sevdiğim degerlimin ve birşeyler yapmak istiyorum hediye olarak falan sizden güzel sözler bekliyorum fikirlerinizde cok önemli mesela neler yapabilirim

" W£L!K£ "

BurDa LAf ÇoK
Sayfa Yöneticisi
Merhaba...öncelikle aramıza hoşgeldiniz...
Doğum günü olan arkadaşınızın hangi konumda yakınlığına gore değişir hatırlayacağınız kutlama...

" W£L!K£ "

BurDa LAf ÇoK
Sayfa Yöneticisi
Eşiniz de sizin gibi duygusal ise neden ona bir şiir kitabı yapmiyorsunuz. Bunun için özel tek kitaplık içinde esinizle alakalı yazılar ve şiirler oluyor. Kapağında eşinin resmi müthiş ve orijinal kitap ve kapağı.
Eşiniz kendini çok özel hisseder ve çok kalıcı asla paha biçilemez bir hediye olur
Sizi yönlendiriyor baskı yapan firma zaten seçenekler sunuyor.

başak

Game Master
çok güzel bir fikir özel şiir kitabı bu fikri değerlendirmelisiniz Sweetman

Sweetman

New member
Aslında nasıl yapicam tam emin ve bilgili değilim nereden yaptıracağım konusunda da hiçbir fikrim yok ve şiirler kendi yazdıklarım çok az derecede yardiminizi esirgemezseniz sevinirim arkadaşlar

Sweetman

New member
Siparişi verdim welike bu güzel fikrin için tesekkur ederim Allah razı olsun

" W£L!K£ "

BurDa LAf ÇoK
Sayfa Yöneticisi
Aslında nasıl yapicam tam emin ve bilgili değilim nereden yaptıracağım konusunda da hiçbir fikrim yok ve şiirler kendi yazdıklarım çok az derecede yardiminizi esirgemezseniz sevinirim arkadaşlar

Kusura bakmayın şimdi gordum.

Sweetman

New member
Sonsuzumol.com adında bi siteden verdim kitap kapağını onaylamak için hazırladıkları kitap kapağı tasarımını göndermişler onay vermem icin