Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Senede bir günse gidişinin yıldönümü,arada kalan bütün günler benim için yas dönümü

06Orbey

New member
Kahraman Tazeoğlu'nun yeni kitabı "YARALI" dan bir bölüm.

Bugün ayrılığımızın ikinci yılı Evet! Doğru ya... Bugün ayrılığımızın ikinci yılı Nasıl da unutmuşum, kahretsin. Suçlu hissediyorum kendimi.
Yatağımdan fırladığım gibi bilgisayarımın başına geçtim. Duvarıma bir şey yazmalıydım. Belki gizliden takip ediyordu beni.
Cihazın açılmasını beklemek sanki saatlerimi aldı. Facebook'a girdim ve duvarıma yazdım."Senede bir günse gidişinin yıldönümü, arada kalan bütün günler benim için yas dönümü..."
İçimden bir kez daha kalktı cenazesi. Ağlıyordum.
Ağlanacak kadar değerli hala..."Gözler ıslanmadıkça gönüllere gökkuşağı doğmaz" derlermiş. " Dokunmayın gözyaşımla yıkanıyorum" diye bağıra bağıra hıçkıra hıçkıra...Utana utana...Ağlıyordum işte. Sezen "Ağlamak güzeldir" , Nilüfer, "Erkekler ağlamaz" diyordu. Bense; "Ağlayabiliyorsan hala umudun var" diyorum.

Ustanın bu güzel eseri daha nice böyle ustaca betimlemelerle ve şiirsel bir dille devam ediyor. Paylaşmak istedim dostlar. Keyifli okumalar.