Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Ve Kalem-i Mürekkep Dedi - Tamamlayalım Ne Demek İstersiniz

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
Ve Kalem-i Mürekkep Dedi Erkekleri ayrılık, kadınları ise ayrılıktan sonraki süreç acıtır çünkü beklemek; sadece kadınlığa verilmiş en büyük cezadır"

Şehrazat

New member
"Ve Kalem-i Mürekkep Dedi " İyi Birine Benziyor düşüncesi değilmiydi, hepimizi yakan...

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
Ve Kalem-i Mürekkep Dedi: Hiç bir sınavın, Günahsız masumiyeti yoktur...

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
Ve kalem-i mürekkep dedi: Emin olma duygusunu çok özledim. Nereye elimi atsam şüphe..

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
Ve kalem-i mürekkep dedi: Kimse kendi kitabını okumadan, başkasına roman yazmasın.

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
Ve Kalem-i Mürekkep Dedi. Saklamak değil, paylaşmak olsun özün. Eleştirmek değil, çözümü göstermek olsun özün. Yıkmak değil yapmak olsun gözün. saldırmak değil sarılmaktır çözüm...

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
Ve Kalem-i Mürekkep Dedi. Susmanın bir ifade biçimi olduğunu savunmuyorum. ben sadece anlatmayı denemekten vazgeçtim. o kadar haklı bir kırgınlık ki bunu yaşayan bilir.

mazidenbiri

Member
Ve kalem-i mürekkep dedi: Birine güvenip güvenmeyeceğinizin en iyi yöntemi o kişiye güvenmektir.

mazidenbiri

Member
Ve kalem-i mürekkep dedi: Hayat çatlak bardaktaki suya benzer, içsen de tükenir içmesen de bu yüzden hayattan tat almaya bak. Çünkü yaşasan da bitecek yaşamasan da!

mazidenbiri

Member
Ve Kalem-i Mürekkep Dedi : ZamanIa değiI, dua’yIa geIir bekIenen! Gelir mi? gelir , gelecek, gelmeli... Mutlaka gelir, Mutlaka gelecek, mutlaka gelmeli...

mazidenbiri

Member
Ve Kalem-i Mürekkep Dedi : Hiç kimse benim gibi değildi ve ben de hiç kimse gibi değildim. Ben tek başımaydım, onlarsa herkes.

mazidenbiri

Member
Ve Kalem-i Mürekkep Dedi : Zor iş, zamanında yapmamız gereken fakat yapmadığımız kolay işlerin birikmesiyle meydana gelir.