Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Karnaval - Serzeniş Dinle - Şarkı Sözü- Albüm tanıtımı

" W£L!K£ "

BurDa LAf ÇoK
Sayfa Yöneticisi
2008 yılında kurulan "Karnaval" grubundan 90'lar tadında hem duygusal hem de kıpır kıpır bir albüm geldi: "Serzeniş". DMC yapımcılığında ve İskender Paydaş prodüktörlüğünde hazırlanan "Serzeniş" adlı albüm, 16 Aralık 2014 itibariyle müzik marketlerdeki yerini aldı.

Albümün düzenlemelerini başarılı aranjör İskender Paydaş, Alişan Göksu ile beraber yaptı ve albümde aynı zamanda piyano, klavye ve hammond gibi enstrümanları çaldı.

Albümün çıkış şarkısı olan "Serzeniş"in sözü ve müziği Ersel Serdarlı'ya ait. Ankara'da Erkan Tatoğlu yönetmenliğinde kliplenen "Serzeniş"in eğlenceli klibi sosyal medyada ve müzik kanallarında yerini aldı.

Mi x'i Mehmet Uğur Memiş ve mastering'i Çağlar Türkmen tarafından yapılan albüm 8 şarkı ve bir remi xten oluşuyor. Albümün çıkış şarkısı olan "Serzeniş" dışında diğer tüm şarkıların söz ve müzikleri grubun solisti Serkan Okumuş'a ve gitaristi Barbaros Evin'e ait.

Karnaval - Serzeniş Video Klibi - Dinle
Karnaval - Serzeniş Şarkı Sözleri...

Kafam ufaktan havalı ve sıcaktan cilalı.
Şöyle bulut olup da şehre yağasım geldi.
Güzel ben ki sen uğruna heba ettim kendimi.
Kirpiğinin ucundan son bir öpesim geldi.

Vay bana vaylar bana çekilen ahlar bana.
Sevmek günah buyrulmuş cümle günahkar bana.

Durmuşum ah durmuşum dönüp dönüp durmuşum.
Bir güzele kendimi zincirlere vurmuşum.

Bu çaresiz bekleyiş, bu sabrediş boşuna.
Bu zavallı içleniş bu serzeniş boşuna.