Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Hangi Yaşta Ne Öğrendik

jeuseit

Paylaşımcı Üye
Yaş 5 : Anne ve babamın birbirlerine bağırmalarının beni ne kadar korkuttuğunu öğrendim.

Yaş 12 : Bir şeyin değerini anlamanın en iyi yolunun bir süre ondan yoksun kalmak olduğunu öğrendim.

Yaş 15 : Bazen hayvanların kalbimi insanlardan daha iyi ısıttığını öğrendim.

Yaş 18 : İlk gençlik yıllarımın keder,şaşkınlık ve aşktan ibaret olduğunu öğrendim.

Yaş 24 : aşkın kalbimi kırabileceğini,ama buna değer olduğunu öğrendim.

Yaş 32 : Paylaşmanın önemli olduğunu öğrendim.

Yaş 33 : Bir arkadaşı kaybetmenin en iyi yolunun ona borç para vermek olduğunu öğrendim.

Yaş 36 :Önemli olan başkalarının benim için ne düşündükleri değil;benim kendi hakkımda ne düşündüğüm olduğunu öğrendim.

Yaş 41 : İnsanın kendine olan güveninin,başarısını büyük oranda belirlediğini öğrendim.

Yaş 44 : Annemin beni görmekten her seferinde büyük mutluluk duyduğunu öğrendim.

Yaş 46 : Yanlızca kücücük bir kart göndererek bile birinin kalbini aydınlatabileceğimi öğrendim.

Yaş 49 : Herhangi bir işi yaptığımdan daha iyi yapmaya çalıştığımda,o işin yaratıcılığa dönüştüğünü öğrendim.

Yaş 50 : Sevgi evde üretilmemişse başka yerde öğrenmenin çok güç olabileceğini öğrendim.

Yaş 55 : Küçük kararları aklımda,Büyük kararları kalbimde almam gerektiğini öğrendim.

Yaş 64 : Mutluluğun bir parfüm gibi olduğunu,kendime bulaştırmadan başkalarına veremeyeceğimi öğrendim.

Yaş 70 : İyi kalpli ve sevecen olmanın mükemmel olmaktan daha iyi olduğunu öğrendim.

Yaş 82 : Sancılar içinde kıvramsam bile başkalarına başağrısı olmamam gerektiğini öğrendim.

Yaş 90 : Kiminle evleneceğin kararının hayatta verline en önemli karar olduğunu öğrendim.

Yaş 95 : Öğrenmem gereken daha pek çok şey olduğunu öğrendim....

alıntı

" W£L!K£ "

BurDa LAf ÇoK
Sayfa Yöneticisi
Öğrenmenin yaşı yok....