Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Mutlu Et Beni | Hysteria | 2011 | BRRip XviD | TR Dublaj İndir

artvin6108

New member

Vizyon Tarihi: 19 Ekim 2012
Yapımı :2011 - İngiltere , Fransa , Almanya , Lüksemburg
Tür : Dram , Komedi , Romantik
Süre: 100 Dak.
Yönetmen : Tanya Wexler
Oyuncular : Hugh Dancy , Maggie Gyllenhaal , Rupert Everett , Felicity Jones , Jonathan Pryce
Senaryo : Stephen Dyer , Jonah Lisa Dyer
Yapımcı : Stephen Dyer, Jonah Lisa Dyer, Stephen Dyer, Jonah Lisa Dyer, Howard Gensler

Filmin Konusu:

Şehirdeki kadınların yarısını doyuma kavuşturmak güç olsa gerek” ve elbette en sıra dışı icatlar da güçlüklerden doğar. Victoria dönemi Londra’sında geçen ve benzersiz bir oyuncu kadrosunun yer aldığı bu arsız romantik komedi, dünyanın ilk vibratörünün nasıl icat edildiğini anlatıyor. Sene 1880. Meslektaşlarının ortaçağdan kalma uygulamaları karşısında hayal kırıklığına uğrayan genç doktor Mortimer Granville, özel el hizmetleriyle kadınların “histerilerini” tedavi eden Dr. Dalrymple hesabına çalışmaya başlar. Bu hizmete talep o kadar artar ki Mortimer durumla başa çıkamaz hale gelir. Arkadaşı Edmund ile birlikte vibratörü icat ederler ve bu icat inanılmaz başarı kazanır. Bu sırada Mortimer, Dr. Dalrymple’ın güzel ve fevkalade aykırı kızı Charlotte’a âşık olur.

İMDB Bilgi:

http://www.imdb.com/title/tt1435513/

Sinemalar Bilgi:

http://www.sinemalar.com/film/96221/mutlu-et-beni

Turbobit İndir

FastSonic İndir

Güncel Tek Link Film Arşivim

Turbobit Film Listesi İçin Tıklayınız

FastSonic Film Listesi İçin Tıklayınız

Oyun Arşivim