Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Gülşen - Kardan Adam (2013) Yeni Albüm

" W£L!K£ "

BurDa LAf ÇoK
Sayfa Yöneticisi
Gülşen, son albümü 'Beni Durdursan mı?'nın ikinci klibini, internette tıklanma rekorları kıran 'Kardan Adam' adlı şarkısına çekti.

Söz-müziği Gülşen’a ait olan, Ozan Çolakoğlu’nun düzenlemesini yaptığı ‘Kardan Adam’, henüz klibi dahi çekilmeden internette en çok indirilen ve dinlenen şarkı olmayı başarmıştı.

Şile’de bir boş araziye kurulan bir çöl ve dev bir havuz üzerinde aralıksız 15 saat süren ‘Kardan Adam’ın klibinde yönetmen koltuğunda uluslararası fotoğraf sanatçısı olan Koray Birand oturuyor.

Kreatif direktörlüğünü Zeynep Üner’in yaptığı klipte, Bahar Kongel’in kostüm seçimleriyle kamera karşısına geçen Gülşen, nude renklerde uçuşan kıyafetler giydi.

‘Zamansız ve mekansız moda çekimi’ tadındaki siyah-beyaz klipte ulaşılması imkansız bir adamla rüyada ya da dünyada aşk yaşayan bir kadının hikayesi anlatılıyor.

Nerede ve ne zaman geçtiği belli olmayan klipte Gülşen, tutkuyla sevgilisine bağlı aşık olarak yer alıyor.

Gülşen Kardan Adam Şarkı Sözü

Sen bana aklı ver Allah’ım bende esamesi yok
Doğru olabilir mi gördüklerim bi malumatım yok
Geliyorum demedin sen de her kaza gibi ani
Hasar büyük kalbim gidiyor elden aşığım yani

Uzun boyundan mı
Serin suyundan mı
Zamansız olmak mı seni sen yapıyor

Zaten aşk ne zaman doğru zaman kollar, hiç bi zaman
Dağ gibi duranı istemez ah sever kalp kardan adam
O erir üstüme, erisin ben çoktan sırılsıklam
Olmuşum, ölmüşüm, bitmişim budur aşkta en cazip olan