Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

MayıS

Sayfa Yöneticisi

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
Adamın biri, dekoratörlerin ne iş yaptıklarını bilmiyordu. Bir arkadaşına sordu. Arkadaşı, dilinin döndüğü kadar anlattı:

"Canım dekoratör söz gelimi, hangi odanın ne şekilde boyanacağını, ne biçim duvar kağıdı ile kaplanacağını söyler. Hangi odaya hangi eşyaların yerleştirileceğini, koltukların nereye konacağını belirtir. Perdeler konusunda fikir verir."

Diğeri dinledi, dinledi gülmeye başladı:

"Canım desene kaynanam gibi bir şey. Bundan meslek mi olur?"

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
Adamın birinin evinde yangın çıkmış. Komsuları yardıma
koşmayıp olayı seyretmeye başlayınca iş başa düşmüş..
İlk önce oğlunu yangının içerisinden çıkarıp dışarda
beklemesini söylemiş.. Dalmış tekrar duman ve ateşin
içerisine, kızını çıkartmış dışarıya.. Sonra karısını,
sonra köpeğini ve kedisini.. Daha sonra dışarı hiçbir
şey getirmeden 3 kere daha içeri girmiş çıkmış..
Onu seyreden komşularından biri sormuş
"Niçin yanan eve girip çıkıyorsun dışarı hiçbir şey getirmiyorsun?" diye..
"Kayınvalidem içeride!" demiş adam "Arada bir girip
çeviriyorum..!"

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
Hemşire olan kadın, hastane nöbetinden çıkıp sabah yorgun bir şekilde eve dönmüş. Kocasını uyandırmamak için sessizce yatak odasına girmiş. Bir bakmış ki battaniyenin ucundan 2 yerine 4 ayak görünüyor. Çok sinirlenmiş. Hemen beyzbol sopasını almış ve tüm siniriyle kafalarına kafalarına vurmaya başlamış. Ciyaklamalar ve bağrışmalar arasında kolları yoruluncaya kadar vurmuş, nefes nefese kalmış ve vurmayı bırakıp bir bardak su içmek için mutfağa gitmiş ki kocasını mutfakta gazetesini okuyor. Karısının geldiğini gören adam:
-Annenler sürpriz yapıp akşam bize gelmişler. Babanla birlikte yatak odasına aldım. Uyanmışlarsa bir hoş geldin desen iyi olur.

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
İki kadın(hayli yaşlı sayılabilir) sohbet ederken kadınlardan biri gençliğinde bahsetmeye başlamış.
"işte ben gençliğimde şöyle güzeldim böyle iyiydim" diye atıp tutarken karşısındakinin inanmadığını görünce cebiinden bir fotoğraf çıkarıp göstermiiş.
"İşte bak benim gençlik fotoğrafım" diye. Arkadaşı şaşkınlıktan gözleri fal taşı gibi açık sormuş:
"Ay senin gençliğinde fotoğraf var mıydı?"

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
Adam karısıyla tartışır. Araları son derece bozuktur. Suçun kendinde olduğunu bildiği için alttan almaya çalışır.
- Karıcım geçen pahalı bir evde oturmak istiyorum demiştin ya hani..
Kadın heyecanlanır:
- Yoksa?
- Ev sahibine söyledim kirayı iki katına çıkardık artık pahalı bi evde oturuyoruz.