Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

“Spagetti, fıkrası

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
Bir doktor, hemşiresi ile buluşmalara başlar. Bu buluşmalardan kısa bir süre sonra, hemşire gelir ve hamile olduğunu söyler. Fakat Doktor, bu olayı karısının duymasını istemediğinden, hemşireye bir miktar para verir ve italya’ya gitmesini ve çocuk doğana kadar orada kalmasını ister.
Hemşire, “Bebeğin doğduğunu sana nasıl haber vereceğim? ” diye sorar.
Doktor da; “Bana hemen bir kart gönder ve arkasına “spagetti” diye yaz. Ben durumu anlarım. Başka bir açıklama yapman…a gerek yok” der.
Hemşire parayı alır ve uçağa binip italyaya gider. Altı ay kadar sonra, bir gün doktorun karısı evden arar ve doktora;
“Sevgilim, bugün postadan senin adına italya’dan postalanmış ilginç bir kart geldi. Fakat ne anlama geldiğini anlayamadım…” der.
“Peki karıcığım, ben akşama eve gelince sana gerekli açıklamayı yapacağım” der doktor ve telefonu kapatır.
O akşam doktor eve geldiğinde; kartı alır okur ve kalp krizinden olduğu yere düşer. Acil yardım ve tıbbi müdahelelerin sonunda doktor kendine gelir ve biraz rahatladıktan sonra acildeki doktorlar adamın elinde hala sıkı sıkıya tuttuğu kartı alır ve okurlar…
“Spagetti, spagetti, spagetti, spagetti….ikisi; sosisli, ikisi; sade..

" W£L!K£ "

BurDa LAf ÇoK
Sayfa Yöneticisi
Ha ha ha ha.. İyiydi buuu

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
Mafya babasi haraclarini toplamasi icin yeni bir tetikci buldu. Sectigi adam sagir ve dilsizdi. Cunku baba, bu tetikci yakalanirsa polise fazla bir sey anlatmasi mumkun olamaz, diye dusunuyordu... Baba, bir gun odemelerin geciktigini fark etti ve tetikciyi odasina aldirtti, bir de isaret dilini bilen tercuman buldular. Tercuman isaretle sordu:
-Para nerde? Sagir dilsiz isaretle yanit verdi:
-Ne parasi? Benim paradan maradan haberim yok. Neyden bahsettiginizi anlamiyorum. Tercuman tercume etti:
-Neyden bahsettiginizi anlamiyormus. Baba 38'ligi koltuk altindan cekip sagir dilsizin beynine dayadi:
-Simdi sor bakalim, para nerede. Tercuman isaretle sordu:
-Para nerede? Sagir-dilsiz kan ter icinde isaretle yanit verdi:
-Sehir merkezindeki parkta, buyuk heykelin oldugu kapidan girince soldan 3. agacin kovugunda yuz bin dolar var Baba ofkeyle gurledi:
-Ne dedi? dedi Baba. Tercuman yanitladi:
-Dedi ki, hala neyden bahsettiginizi anlamiyormus, ayrica o tetigi cekmek de biraz sikarmis. .

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
Askerde kamuflaj yarışması var... Herkes cuvallara giriyor,, komutan gelip tekme atıyor onlarda hayvan sesleri çıkarıyorlar komutan onaylıyor...
Birinci çuvala vuruyor..
Hav hav hav. Komutan aferin diyor köpek çuvalı....
İkinci çuvala vuruyor, miyav miyav.. Komutan gene beğeniyor..
Böyle on onbeş çuval geziyor. Hepsi çok iyi taklit yapıyorlar...
Enson çuvala vuruyor ses yok...
Daha sert vuruyor gene ses yok, tekme, tokat, tahta, tüfek, ses yok...
Askerlere emir veriyor iyicene tekmeleyin...
Çuvaldan kan sızmaya başlıyor..

Beş dakika sonra da ince, bitkin bir ses: "Patateeeeeees"