Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Sevgili dostumuz orbey in doğum gününü kutluyoruz...

MayıS

Sayfa Yöneticisi

Mayıs FM den Sevgilerimizle...

06Orbey

New member
Ustam yine unutmamışsınız. Videoyu da az önce gözyaşları ile izledim. Çok emek verip zahmet etmişsin. Çok güzel olmuş. Ellerine emeklerine ve düşünen güzel yüreğine sağlık, Unutmayan, dostluğun değerini bilen ve bugünümü yad etmek adına emek veren herkese gönülden teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Ben çok mutlu oldum. İnşallah sizlerde mutlu olursunuz. Nice yıllarda yine görüşebilmek dileğiyle sevgiler,saygılar. Sağlıcakla kalın.

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
Doğum günün kutlu olsun orbey nice seneler sağlık huzurla sizin olsun.

06Orbey

New member
Çok teşekkürler dostlar. Hatırlayan gönülleriniz var olsun.

Ugur

Member
Doğum günün kutlu olsun orbey.

cego_ak

MayısFM Dj yi
nice mutlu yillar dilerim abi seni yeniden yanimizda yanibasimizda görmek isterim saygilarimi ve sevgilerimi sunarim.

" W£L!K£ "

BurDa LAf ÇoK
Sayfa Yöneticisi
Doğum günün kutlu olsun. Allahım sağlıklı huzurlu yıllar gecirmeni nasip etsin...

06Orbey

New member
Hatırlayan, iyi dileklerini esirgemeyen, bugünü yad etmek adına emek ve göz nuru harcayan tüm dostlarıma gönülden teşekkür ederim. Aynı iyi dilekler Orbey'den sizleredir. Mutlu ve esen kalın dostlar. Selam , sevgi ve saygılar herkese.