Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Kolayla Bakın Neler Yapılıyor

jeuseit

Paylaşımcı Üye

• kola ne işlere yarıyor - kolayı içmeyin temizlikte kullanın - kola ile pas sökücü yapın - kolanın bilinmeyen faydaları - asitli ve diet kolanın faydaları

İçecek olarak bir çok zararı var olduğu söylenen kolanın, başka alanlardaki kullanımı takdire şayan.. Ancak tüm bunları yapmadan önce uyaralım. Bu önerilerden hiç biri kanıtlanmış deneyler değil. Çıkabilecek herhangi bir aksilikten mesul olmak istemeyiz...

Çimlerin büyüyüp yeşermesini sağlıyor, gübre gibi

Yanan tencere ve tavaların, yanık yerlerini kolada bekletin, bak görün sonra nasıl parlıyor.

Kumaş üzerindeki yağı, kanı, sos lekesini çıkartır. Omo’nun azılı rakibiymiş aslında.

Arabanın donan ön camına döktüğünüzde, buzu bile çözüyor.

Deniz anası sokmasına iyi geliyor (ama mor olanlarına)

Araba aküsünün pas tutan yerlerine döküp, pasları sökebilirsiniz.

Sadece akü değil, diğer metal yüzeylerdeki paslar da sökülüyor.

Buz gibi kolayla gargara yapınca hıçkırıklara iyi geliyor.

Ketçapla karıştırılıp tavuk üzerine sürülecek sos bile yapabilirsiniz.

Birkaç dakika saçınızda bekletip durulayın, reklamlardaki kızlar gibi dalga dalga saçlarınız olsun

Fotoğrafları eskitmek için, üstüne biraz kola döküp kurumasını bekleyin (ya da Instagram’dan filtre ekleyin)

Saça yapışan sakızı çıkartmak için kullanabilirsiniz

Balığa çıktıktan sonra çamaşırlarınızın kokusunu almak için, yıkarken deterjanın arasına kola karıştırın.

Kızlar, saçınızın rengini açmak ya da boyayı çıkartmak için diet kola kullanabilirsiniz

" W£L!K£ "

BurDa LAf ÇoK
Sayfa Yöneticisi
İçtiğimiz Zaman Midede ne var ne yok kaldırır söker açar temizler:DD

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
:) ben denedim içtim içimdeki faslaa yağları bile çözmedi :)