Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Kim daha zeki

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
Küçük temel`le arkadaşları sınıfta aralarında kim daha zeki diye tartışıyorlarmış

Küçük temel:

- ben çok zekiyimdir, üç aylıkken yürümeye başlamışım, demiş.

Oradan dursun hemen atlar:

- sen habuna zeka mi deyisun. haçan ben üç yaşına kadar kendumi kucakta taşitmişum.

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
BİR KEDİ DAHA

Akıl hastanesinden kaçan iki deli, karşıdan gelen bekçiyi görünce iri gövdeli bir çınarın arkasına saklandılar. Bekçi, onların ayak seslerini işitmişti. Sordu :

-Kim o?

İçlerinden biri kedi gibi miyavladı. Bu başarılı miyavlamadan sonra bekçi yürüyüp gidiyordu ki, delilerin ayakları altındaki yapraklar hışırdadı. Bekçi geri dönüp yine seslendi

-Kim var orada? İkinci deli cevap verdi :

-Bir kedi daha.

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
NESİ VAR?

Temel, eczane açar. İlk müşterisi gelir:

-Bana bir sinek ilacı verir misiniz?

Temel:

-Tabii, sineğunuzun nesi var?

CANLI GAZETE

Başhekim, akıl hastanesinin bahçesinde dolaşıyordu, bir ara baktı, bir kalabalık gözüne çarpmıştı.Hemen oraya seğirtti.Deliler bir halka oluşturmuş, ortada dönüp konuşan birini dinliyorlardı

-Papendreu seçimleri kaybetti.Hastaneye kaldırıldı...Bulgar zulmü devam ediyor.Zorla yollanan soydaşlarımızın sayısı seksen bine ulaştı...Federasyon kupasını Beşiktaş kazandı...

Başhekim bu işten hoşlanmış :

-Ne yapıyorlar bunlar böyle? diye sormuş.

-Efendim, demişler.Ortadaki deli kendinin gazete olduğunu sanıyor, haberleri bildiriyor.

Başhekim daha da hoşlanmış.Dolaşmasını sürdürmüş. Az ileride birde ne görsün! Sekiz, on deli iplerle sımsıkı birbirlerine bağlanıp bir köşeye atılmamış mı!

-Onlar mı, okunup da iadeye gidecek eski gazeteler efendim...

NİÇİN GÜLMÜŞ?

Uçak, Yeşilköy'den kalkmıştı. Bakırköy Akıl Hastanesinin üzerinden geçerken, pilot birden gülmeye başladı. Hostes bu gülüşün sebebini sorunca şu cevabı verdi :

-Başhekim kaçtığımı öğrenince kim bilir nasıl şaşıracak!!!