Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Kenan Doğulu Bir İleri İki Geri Şarkı Sözleri

" W£L!K£ "

BurDa LAf ÇoK
Sayfa Yöneticisi
[h=2]Kenan Doğulu Bir İleri İki Geri Şarkı Sözleri[/h]

Herkesin sevgilisi ünlü sanatçı Kenan Doğulu'dan yeni müzik ziyafeti. Kenan Doğulu Bir İleri İki Geri şarkısını dinlemek isteyenler için sitemize ekledik. Ayrıca Şarkı sözleri de var.

[h=3]Kenan Doğulu Bir İleri İki Geri İzle[/h]
[h=4]Kenan Doğulu Bir İleri İki Geri Şarkı Sözleri[/h]Bir ileri iki geri
Üzerimden aşk mı geçti Birileri farkına varmalı bence Bazı şeyler değişti Bazı şeyler tükendi Akılsız gönül yine yıkıldın İlk mi darbemiz sanki Bile bile kaç kere Kabul ettim hep seni Tatlı günlerin buruk özlemi varken Aynı olmak isterken Hep hayal kırıklığı Denedik ya kaç kere Ama bu sefer bana bir şey oldu Kararttım gözlerimi Ama bu sefer Bir ileri iki geri bu neydi böyle Üzerimden aşk mı geçti Birileri farkına varmalı bence Bazı şeyler değişti Bir ileri iki geri bu neydi böyle Üzerimden aşk mı geçti Birileri farkına varmalı bence Bazı şeyler değişti Bazı şeyler tükendi Doğru sandığın yanlış anahtarından İki tane yaptırdık Belirsizle kilitli Bende kuvvet kalmadı Bana bu sefer ne olur dur deme Bıraktın iplerimi Tabii uçabilirsem

etiketler: Kenan doğulu bir ileri iki geri şarkı sözleri , şarkı sözleri bir ileri iki geri, Kenan Doğulu bir ileri iki geri şarkısı dinle