Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Ekranın yeni dizileri

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi

Sezonun neredeyse ortasına geldik ama TV kanalları dizi konusundaki yarışı sürdürüyor.. Bir çok kanal sezon sonuna yakın yeni dizileri ekrana sürüyor. İşte bazıları ilk bölümüyle seyirciyle buluşan bazıları yakında ekrana gelecek olan yeni diziler.

GALİP DERVİŞ
Kanal D'nin yeni dizisi yayın hayatına iddialı bir başlangıç yaptı.

Engin Günaydın'ın takıntılı bir polisi oynadığı dizi daha ilk bölümünde izlenme rekorları kırdı.

KARAGÜL
Ekranın yeni dizilerinden biri Karagül... Adını Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde yetişen bir gülden alan dizi hüzünlü bir aşk hikayesini ekrana taşıyor. Fox TV'de ekrana gelen Karagül'ün çarpıcı bir özelliği daha var.
Yıllar önce Zerda dizisinde sonra da ekran ömrü kısa süren Bulutların Ötesinde'de birlikte rol alan Yavuz Bingöl ve Ece Uslu bir kez daha bir arada.
Dizide Özcan Deniz, Özlem Conker, Mesut Akusta da rol alıyor.

TATAR RAMAZAN

Yıllar önce Kadir İnanır'ın canlandırdığı Tatar Ramazan bu kez dizi olarak ekrana geliyor.
Bu kez bu ünlü karaktere Bülent İnal can veriyor. Dizi ATV'de ekrana gelecek.
İnanır'ın Tatar Ramazan yorumu hafızalarda hiç silinmedi.

BEN ONU ÇOK SEVDİM

Son olarak Veda dizisiyle ekrana gelen Mehmet Aslantuğ hayranlarının özlemi uzun sürmeyecek. Aslantuğ, Ben Onu Çok Sevdim adlı diziyle ATV ekranlarında olacak.Bu dizi daha yayın hayatına başlamadan yaşanan gelişmelerle gündeme gelmişti. Önce dizide Adnan Menderes'i canlandıran Mahir Günyiray kadrodan ayrıldı. Yerine Mehmet Aslantuğ geldi. Menderes ile yasak aşkının öyküsü üzerine kurulu olan dizide Berin Menderes'i İclal Aydın canlandıracaktı. Fakat daha önce Veda dizisinde Aslantuğ'un eşi rolünde ekrana geldiği için bu plan gerçekleşmedi.

Aydın yerine Birce Akalay geldi. İclal Aydın diziden ayrıldığını yazılı bir açıklamayla duyurdu.

YAĞMURDAN KAÇARKEN
Rol aldığı bir bisküvi reklamıyla ün kazanan Carlos Martin bu kez dizi oyuncusu olarak ekrana geliyor.
Bu dizi de ATV'de yayınlanacak. Dizi, Carlos Yılmaz'ın hayatına giren genç bir kadın sayesinde değişen hayatına odaklanıyor.

HAYATIN KIYISINDA
Kanal 7'nin yeni dizilerinden biri.
Dizi gerçek hayatta yaşanan olaylardan yola çıkarak hazırlandı.