Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Cinnet | Timber Falls | 2007 | DVDRip XviD | TR Dublaj indir

artvin6108

New member

Vizyon Tarihi: 03 Ekim 2008

Yapımı : 2007 - ABD

Tür : Gerilim , Korku

Süre: 100 Dak.

Yönetmen : Tony Giglio

Oyuncular : Brianna Brown , Beth Broderick , Josh Randall , Ryan Wiik , Nick Searcy

Senaryo : Tony Giglio , Daniel Kay

Yapımcı : Arnold Rifkin , Christopher Eberts

Filmin Konusu:

Mike (Josh Randall) ve kız arkadaşı Sheryl ( Bianna Brown) birlikte tatile çıkarlar.. Kamp çadırlarını Batı Virginia’nın dağlarında sivrisinekleri ile ünlü bir bölgede kurarlar. Burada bulacakları tek şey ise korkunç bir kabustur...

Sheryl ortadan kaybolur Mike ise onu aramak için yola koyulur. Park görevlilerinden yardım ister fakat bu hiç bir işe yaramaz. Mike sonunda kız arkadaşını ormanda kendi başına aramaya karar verir.. Karşısına çıkan küçük bir klubede korkunç görünüşlü bir kadınla karşılaşır. Kadın ona yardım edebileceğini söyler fakat Mike’ın boş bir anından faydalanıp başına vurarak bayıltır. Mike gözünü açtığında Sheryl’ın bir masada kurban edilircesine ellerinden bağlı bir şekilde yattığını görür... Şeytani bir planın ortasındadırlar...

İMDB Bilgi:

http://www.imdb.com/title/tt0857295/

Sinemalar Bilgi:

http://www.sinemalar.com/film/13594/cinnet

FastSonic İndir

RedBunker İndir

Turbobit İndir

Güncel Tek Link Film Arşivim

FastSonic Film Listesi İçin Tıklayınız

RedBunker Film Listesi İçin Tıklayınız

Yeni Turbobit Film Listesi İçin Tıklayınız

Not: Filmler tanıtım amaçlı olup enteresan19100@hotmail.com mail adresine telif hakkı ile ilgili göndereceğiniz maile istaneden filmlerin linkleri kaldırılır.