Sözleşmeli Büro Personeli Başvuru İşlemleri 2013, 4B Büro Personeli Başvuru İşlemleri yayımlanmıştır.Başvuru tarihleri,başvuru evrakları hakkındaki bilgiler yazımızdaki gibidir.

Başvuru işlemleri 01/04/2013-15/04/2013 tarihleri arasında yapılacak olup, 15/04/2013 Pazartesi günü saat 23:59 itibariyle başvurular sona erecektir.

İşlem adımları:

Başvuru formunun doldurulabilmesi için Kurum iş arama sistemine iş arayan kaydı yapılması gerekmektedir.
www.iskur.gov.tr adresinden İnternet Şubesi linkinden giriş yapılır. Üye olmayanların Üyelik linkinden İş Arayan üyeliği yapması gerekmektedir.
T.C. kimlik numarası ve iş arayan kaydında kullanılan şifre ile sisteme giriş yapılır.
Ana sayfadaki sağ taraftaki Kısayollar kısmındaki kırmızı renkli “Büro Personeli Tercih Formu” linki tıklanır.
Açılan pencereden tercihler yapılarak başvuru tamamlanır.
İnternet üzerinden tercihinizi kaydettiğiniz andan itibaren, bu tercihinizi değiştirmeniz, kısmen ya da tamamen iptal etmeniz mümkün olmayacaktır.

Sözleşmeli (4/B) Büro Personeli Başvuru Kılavuzu

Sistemde yer alan Açık İş İlanları, Mesleki Eğitim Kursları, Türk Meslekler Sözlüğü ve Meslekleri Tanıyalım sayfalarımızı görmek için tıklayınız.

Kurumumuz hizmetlerinden yararlanmak için İŞKUR sitesinden üye olmanız gerekmektedir.İş arıyorsanız İş Arayan Kullanıcısı olarak, işveren iseniz İşveren Kullanıcısı olarak üye olmalısınız. Yapılacak işlemler ile ilgili olarak Yardım sayfalarında yönlendirici bilgiler bulunmaktadır.