• facebook
  • google plus
  • twitter
  • youtube
  • linkedin
  • Konuyu değerlendir:Açık İlköğretim Okulu Kayıt Yenileme Tarihleri 2013

Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree3Beğeni
  • 1 Post By Admin
  • 1 Post By Eylül
  • 1 Post By Admin
Açık İlköğretim Okulu Kayıt Yenileme Tarihleri 2013 indir,Açık İlköğretim Okulu Kayıt Yenileme Tarihleri 2013 dinle,Açık İlköğretim Okulu Kayıt Yenileme Tarihleri 2013 izle,Açık İlköğretim Okulu Kayıt Yenileme Tarihleri 2013 videoları,Açık İlköğretim Okulu Kayıt Yenileme Tarihleri 2013 Sözleri,Açık İlköğretim Okulu Kayıt Yenileme Tarihleri 2013 mp3,Açık İlköğretim Okulu Kayıt Yenileme Tarihleri 2013 facebook,Açık İlköğretim Okulu Kayıt Yenileme Tarihleri 2013 youtube,Açık İlköğretim Okulu Kayıt Yenileme Tarihleri 2013 şarkı sözü,Açık İlköğretim Okulu Kayıt Yenileme Tarihleri 2013 oku,Açık İlköğretim Okulu Kayıt Yenileme Tarihleri 2013 resimleri
    Nerede
    DIŞARDA
    Admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Administrator
    Nereden
    Esenyurt
    Tecrübe Puanı
    10

Açık İlköğretim Okulu Kayıt Yenileme Tarihleri 2013

Açık İlköğretim Okulu (yeni adıyla Açık Öğretim Ortaokulu) 2012 – 2013 Yılı yeni kayıt ve kayıt yenileme tarihleri belli oldu. Buna göre önemli tarihler şöyle:

• II. Dönem Yeni Kayıt ve Kayıt Yenilemelerine başlanması 03.12.2012
    • II. Dönem Yeni Kayıt ve Kayıt Yenilemelerin bitirilmesi 01.03.2013
    • III. Dönem Yeni Kayıt ve Kayıt Yenilemelerine başlanması 13.05.2013
    • III. Dönem Yeni Kayıt ve Kayıt Yenilemelerin bitirilmesi 28.05.2013

2012-2013 Öğretim Yılı II. Dönem Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme işlemleri 03 Aralık 2012 – 01 Mart 2013 tarihleri arasında yapılacaktır. Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme yaptıracakların bankalara ücret yatırırken Açık Öğretim Ortaokulu kayıt ücreti adı altında ücretlerini yatırmaları gerekmektedir. “Yeni Kayıt” için başvuru yapacakların gerekli belgelerle en yakın ilkokul veya ortaokul müdürlüklerine başvurmaları gerekmektedir. “Kayıt Yenileme” yapacak öğrencilerimiz ise kayıt ücretini yatırdıktan sonra ilkokul veya ortaokul müdürlüklerine başvuracaklardır.

Kayıt Yenileme Ücreti Ne Kadar ve Hangi Bankaya Yatırılıyor ?

Kayıt yaptıracak/yenileyecek aday, kayıt alınan tarihler arasında 10,00 TL kayıt ücretini yatırmak için Ziraat Bankası, Halk Bankası veya Vakıflar Bankası’nın herhangi bir şubesine başvuruması gerekiyor
    Şehrazat Bunu Beğendi

Nerede
    BURADA
    Eylül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Administrator
    Tecrübe Puanı
    10
    Harika ben çok ugraştım dün gece başaramadım ) eline sağlık zafer.
    Şehrazat Bunu Beğendi

Nerede
    DIŞARDA
    Admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Administrator
    Nereden
    Esenyurt
    Tecrübe Puanı
    10
    Aio 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı III. Dönem kayıtları 28 Mayıs Salı günü mesai biriminde sona erecektir.

2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı III. Dönem kayıtları 28 Mayıs Salı günü mesai biriminde sona erecektir. III. dönem sınavlarına girebilmek için kayıt tarihlerinde kayıt olmanız gerekmektedir.